Naujienos

„Regitra“ paskelbė studentams ir emigrantams svarbią naujovę

Kitose šalyse nemažai laiko praleidžiantys ar dažnai į užsienį vykstantys lietuviai bei į Lietuvą atvykstantys užsieniečiai nuo šiol galės lengviau gauti arba pasikeisti vairuotojo pažymėjimą. REKLAMA „Regitra“ pranešė, kad nuo šiol vairuotojai galės lengviau išpildyti vieną iš svarbiausių reikalavimų įgyjant vairuotojo pažymėjimą – reikalavimą gyventi Lietuvoje.

Bus lengviau įrodyti

Lietuviški vairuotojo pažymėjimai išduodami arba keičiami tik Lietuvoje gyvenantiems, deklaravusiems savo gyvenamąją vietą arba įtrauktiems į gyvenamosios vietos neturinčių asmenų sąrašus.

Ši naujovė svarbiausia šiems vairuotojams:

lietuviams studentams ir moksleiviams, kurie mokosi užsienyje, – asmenims, kurie buvo išvykę atlikti arba dabar atlieka apibrėžtos trukmės profesinę užduotį užsienyje, – piliečiams, kurie darbą gavo ir dirba užsienyje, bet nuolat sugrįždavo arba sugrįžta į Lietuvą dėl asmeninių ryšių, – tiek užsienio, tiek Lietuvos gyventojams, kurie gyveno užsienyje arba buvo išvykę gyventi į užsienį, bet dėl asmeninių ir (ar) darbo ryšių atvyko arba grįžo nuolat gyventi į Lietuvą, – užsienio šalių studentams ir moksleiviams, kurie mūsų šalyje studijuoja ar lanko mokyklą ne trumpiau nei 6 mėnesius.

Naudinga ir anksčiau neprisiregistravusiems lietuviams

Sprendimas naudingas ir tai gyventojų daliai, kurie nuolatinę gyvenamąją vietą pusės metų laikotarpiu deklaravo pirmą kartą. Įrodyti gyvenimo Lietuvoje faktą, prašydami išduoti vairuotojo pažymėjimą, tokie vairuotojai galės visais įmanomais dokumentais. Tarp jų gali būti ir darbo, nuomos sutartys, įvairūs pirkimo dokumentai ir pan.

Skaitykite daugiau: http://auto.lrytas.lt/naujienos/regitra-paskelbe-studentams-ir-emigrantams-svarbia-naujove.htm