Naujienos

„Regitra“ pradėjo spausdinti vairuotojo pažymėjimus ant naujo pavyzdžio blankų

„Regitra“ pradėjo spausdinti vairuotojo pažymėjimus ant naujo pavyzdžio blankų

Rugsėjo 3 d., valstybės įmonė „Regitra“ pradėjo gaminti vairuotojo pažymėjimus iš naujai gautų blankų (polikarbonatinių kortelių). Teisę vairuoti patvirtinančių dokumentų gamyba pradėta iškart po to, kai viešojo pirkimo konkursą laimėjusi bendrovė įmonei pateikė naujausią ES pavyzdį atitinkančius vairuotojo pažymėjimų blankus.

„Regitra“ imsis visų priemonių, kad galėtų patenkinti gyventojų pateiktus prašymus išduoti vairuotojo pažymėjimą. Pažymėjimus išrašantis padalinys dirbs ištisą savaitę dviem pamainomis, įskaitant šeštadienius ir sekmadienius. Tikimės, jog mūsų pastangos leis maksimaliai sumažinti nepatenkintų prašymų kiekį. Taip pat norime atsiprašyti mūsų klientų už patirtus nepatogumus ir padėkoti už kantrybę ir supratingumą“, – sakė „Regitros“ generalinio direktoriaus pavaduotojas Saulius Šuminas.

Išsamesnę informaciją apie vairuotojo pažymėjimų išdavimo grafiką įmonė planuoja pateikti vėliau.

Pasitikrinti, ar užsakytas pažymėjimas jau pagamintas, vairuotojai gali „Regitros“ interneto svetainės www.regitra.lt skyriuje „E. paslaugos“ („Informacija apie paruoštą vairuotojo pažymėjimą“).

Informacija:

http://www.regitra.lt/lt/naujienos/vairuotojo_pazymejimu_isdavimas/regitra_pradejo_spausdinti_vairuotojo_pazymejimus_ant_naujo_pavyzdzio_blanku